Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

O firmie M-Market Decoration

Już od wielu lat działamy na rynku aranżacji wnętrz, przykładając szczególną uwagę do wysokiej jakości naszych produktów i usług. Od 2004 pod nazwą M-MARKET DECORATION, z siedzibą w Łodzi dynamicznie rozwijamy działalność starając się sprostać najbardziej wyszukanym gustom.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem belgijskiej firmy ORAC, zajmującej się produkcją wysokiej jakości sztukaterii wewnętrznej, wyłącznym dystrybutorem w Polsce tapet RASCH TEXTIL oraz podłóg drewnianych i laminowanych niemieckiej firmy MEISTER. Jesteśmy producentem sztukaterii elewacyjnej EXTERIOR z polistyrenu ekspandowanego, popularnie zwanego styropianem oraz masy Exterior do pokrywania elementów sztukaterii zewnętrznej. Produkujemy również farby i tynki dekoracyjne ESTRELIA.

Witamy wszystkich miłośników pięknego wnętrza na naszej stronie internetowej.

Podążając za nowymi trendami architektonicznymi stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może odnaleźć asortyment o różnorodnym wzornictwie, począwszy od ponadczasowej prostoty do wyszukanego ozdobnego stylu. Zgodnie ze sztuką tworzenia i modelowania "wallscaping" zamienimy płaską powierzchnię ściany w głęboką przestrzeń. Nadamy twojej ścianie strukturę, piękny kształt i głębię koloru.

Z nami tworzenie wyjątkowych, przytulnych wnętrz jest niezwykle proste.

Zapraszamy do współpracy!